Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië


Vanaf € 4297,-

    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - alamkita2.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - alamkita4.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - alamkita6.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - coaching reis indonesië 1200x720.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - indonesie8.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - indonesie9.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - indonesie81.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - indonesie83.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - indonesie92.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - karimunjawa a.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - lokatie indonesie.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 1.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 3.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 4.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 6.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 7.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 11.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - retraite indonesie 12.
    • Werkgeluk begint bij jezelf Indonesië - schilderworkshop indonesie.

      Werkgeluk retraite Indonesië: werkgeluk begint bij jezelf

      Een 10-daagse individuele werkgeluk retraite in Indonesië voor persoonlijke groei, bewustwording en nieuwe perspectieven op werk en leven.

      Ruimte voor verandering, nieuwe inzichten en een frisse blik op je werk en leven. Tijdens deze individuele werkgeluk retraite in Indonesië neem je tien dagen afstand van de dagelijkse drukte, verplichtingen en verwachtingen. Op het tropische eiland Karimunjawa, in een kleinschalig resort aan zee en omringd door jungle, ontstaat ruimte om stil te staan bij jezelf, je werk en de keuzes die voor je liggen.

      Tijdens deze zakelijke coachingreis begeleidt Margo je persoonlijk in een proces van zelfonderzoek, bewustwording en verandering. Je ontdekt wat je energie geeft, welke patronen je belemmeren en wat je nodig hebt om met meer werkgeluk, voldoening en vertrouwen je eigen koers te bepalen.

      Er is geen standaardprogramma dat voor iedereen hetzelfde is. De inhoud en intensiteit van de coaching worden afgestemd op jouw persoonlijke situatie, vragen en behoeften. Het persoonlijke programma vind je bij het reisschema.

      Een bijzondere locatie op Karimunjawa

      Je verblijft in een kleinschalig resort aan zee, midden in de tropische natuur. Vanuit het resort loopt een houten jetty van 110 meter de zee in. De combinatie van jungle, rustige stranden en het ontspannen eilandleven maakt Karimunjawa een bijzondere bestemming voor persoonlijke ontwikkeling.

      Naast de individuele coaching is er ruimte om te snorkelen, door de jungle te wandelen, creatieve activiteiten te ondernemen en kennis te maken met de lokale Indonesische cultuur. De afwisseling tussen coaching, natuur en ontspanning helpt je om nieuwe ervaringen op te doen en met een frisse blik naar je werk en leven te kijken.

      Persoonlijke begeleiding en nazorg

      Gedurende de werkgeluk retraite is Margo jouw persoonlijke coach en begeleider. De coaching is volledig individueel en vertrouwelijk.

      Ook na thuiskomst stopt je ontwikkeling niet. Om nieuwe inzichten te vertalen naar blijvende veranderingen, bestaat de mogelijkheid van:

      • Een online vervolggesprek na twee weken.
      • Een individueel coachinggesprek na zes weken.
      • Een evaluatiemoment na drie maanden.

      Wat levert deze werkgeluk retraite je op?

      Aan het einde van de reis heb je meer inzicht in jezelf, je behoeften en je mogelijkheden. Je hebt onderzocht wat je energie geeft, welke patronen je belemmeren en welke veranderingen bij je passen.

      Je keert terug met meer helderheid, vertrouwen en een persoonlijk actieplan. Dat kan betekenen dat je veranderingen aanbrengt in je huidige werk, andere keuzes maakt binnen je organisatie of een nieuwe professionele richting inslaat.

      Het doel is niet om je te vertellen wat je moet doen, maar om je te helpen ontdekken wat werkelijk bij jou past en hoe je daar zelf richting aan geeft.

      Een investering in werkgeluk en duurzame inzetbaarheid

      Met deze individuele zakelijke coachingreis investeren werkgevers niet alleen in de ontwikkeling van kennis en vaardigheden, maar ook in de ruimte die medewerkers nodig hebben om zichzelf en hun manier van werken opnieuw te onderzoeken.

      De werkgeluk retraite in Indonesië is daarnaast geschikt voor ondernemers en leidinggevenden die bewuster willen omgaan met verantwoordelijkheden, persoonlijke ambities en de balans tussen werk en privé.

      Het uiteindelijke doel is dat je niet alleen geïnspireerd terugkeert, maar ook concrete stappen zet naar meer werkgeluk, persoonlijke effectiviteit, mentale veerkracht en duurzame inzetbaarheid.

      Werkgeluk begint bij jezelf. Op Karimunjawa krijg je de rust, ruimte en persoonlijke begeleiding om daar bewust aan te werken.

      Boek op tijd je reis.

    • Het programma is bedoeld voor hoog gevoelige professionals die hun kwaliteiten beter willen  benutten en tegelijkertijd steviger willen leren functioneren in hun werkomgeving. Denk aan: 

      - Professionals en werknemers die snel veel signaleren en verwerken. 

      - Ondernemers die veel verantwoordelijkheid dragen en moeite hebben met het bewaken  van hun energie. 

      - Leidinggevenden die sterk gericht zijn op anderen en daardoor hun eigen behoeften  soms uit het oog verliezen. 

      - Professionals in mensgerichte beroepen, zoals HR, zorg, onderwijs, coaching en  management. 

      - Professionals die tegen overbelasting aanlopen of merken dat hun huidige manier van  werken niet langer duurzaam is. 

    • €4297,- voor 9 nachten 
      1 persoons bugalow
      Je investering in dit traject is volledig aftrekbaar
      Vraag budget aan bij je werkgever

      Inclusief:

      • Dagelijkse training en coaching
      • Deelname aan ochtend meditatie en yoga
      • Ontbijt, lunch en diner
      • Onbeperkt water/thee/koffie**
      • 2 keer Indonesische traditionele massage (pijit)
      • Access Consciousness® Bars- of Soul Body Fusion® behandeling
      • 1 keer Snorkeltour op vissersboot
      • Kampvuur en barbecue op het privéstrand
      • Avond uit eten op de Alun Alun (lokale vissersmarkt)
      • Transfer v.v. vliegveld of haven Karimunjawa

      Exclusief is:

      • €2,50 Calamiteitenfonds
      • Boekingskosten €50,-
      • Vlucht/autohuur
      • Maaltijden en drankjes buiten het programma
      • Sapjes in de locatie
      • €450,- coaching pakket van 4 online sessie na afloop 

      Je kunt je vakantie verlengen ook met een rondreis.

      • Duiktocht (2 duiken) met guide en inclusief equipment
      • Extra snorkeltour/ Island hoppen
      • Hiking met lokale guide
      • Scooterhuur voor ontdekkingstocht Karimunjawa en Kumujan (schiereiland)
      • Mangrove wandeling
      • Camping op een onbewoond eiland
      • Mogelijkheid om vóór of na bezoek aan Alam Kita een culturele tour te maken:
      • Stadstour door Semarang
      • Highlights Jawa-tour (7-10 dagen; Bogor, Borobodur en Prambanan, Bromo, Yogyakarta)

      Dit is maatwerkreis, dus andere opties kunnen ook. Informatie hierover wordt gegeven na een (telefonisch) intakegesprek.

      De reisvoorwaarden voor Zakelijke Coaching Reizen staan op elke reispagina, onder kopje prijzen. We raden aan deze goed door te nemen om teleurstellingen te voorkomen. Onze reizen vallen onder Reisgarantie, STO Garant en het Calamiteitenfonds Reizen.
      Je bijdrage is €2,50 aan het Calamiteitenfonds.

    • Margo

      Over Margo
      Lees verder →

    • Reisschema

      Dag 1 – Aankomen en ruimte maken 

      • Aankomen en wennen aan de omgeving. 
      • Persoonlijke kennismaking en uitgebreide intake. 
      • Bespreken van je huidige situatie, verwachtingen en coaching vragen.  We bepalen samen waar je deze dagen aandacht aan wilt besteden. 

      Dag 2 – Terug naar jezelf 

      • Wie ben je, wat vind je belangrijk en wat geeft betekenis aan je leven? Onderzoeken van persoonlijke waarden, kwaliteiten en talenten. 
      • Wat geeft je energie en waar loop je op leeg? 
      • Bewustwording van wat voor jou werkelijk belangrijk is. 

      Dag 3 – Werkgeluk en balans 

      • Wat betekent werkgeluk voor jou? 
      • In hoeverre sluit je huidige werk aan bij je waarden en kwaliteiten? 
      • Onderzoeken van werkdruk, motivatie, autonomie en balans. 
      • Wat zou er moeten veranderen om met meer plezier en voldoening te werken? 

      Dag 4 – Patronen en overtuigingen 

      • Welke overtuigingen en patronen beïnvloeden je keuzes? 
      • Welke verwachtingen van anderen spelen een rol? 
      • Waar houd je jezelf tegen of pas je je te veel aan? 
      • Onderzoeken van persoonlijke grenzen, zelfvertrouwen en assertiviteit.

      Dag 5 – Ontspannen en ontdekken: snorkelen en islandhopping

      • Een dag om de coaching even los te laten en volop te genieten van de prachtige  omgeving van Karimunjawa. 
      • Een snorkel- en islandhoppingtour langs de eilanden en mooie snorkelplekken. Genieten van de zee, natuur en het eilandleven. 
      • Ruimte om te ontspannen, op te laden en ervaringen te laten bezinken. 

      Dag 6 – Nieuwe perspectieven 

      • Wat zou je willen als alles mogelijk was? 
      • Welke mogelijkheden en alternatieven zijn er? 
      • Wat kun je veranderen binnen je huidige functie of werkomgeving? Of vraagt jouw situatie misschien om een heel andere richting? 
      • Ruimte geven aan nieuwe ideeën en perspectieven. 

      Dag 7 – Persoonlijke kracht en keuzes 

      • Wat heb je nodig om keuzes te durven maken? 
      • Hoe kun je meer vertrouwen op je eigen kwaliteiten en intuïtie? 
      • Omgaan met onzekerheid en mogelijke weerstand. 
      • Onderzoeken welke stappen passen bij wie je bent en wat je wilt. 

      Dag 8 – Van inzicht naar verandering 

      • De belangrijkste inzichten en ontdekkingen op een rij zetten. 
      • Onderzoeken welke keuzes bij je passen. 
      • Bespreken wat je nodig hebt om daadwerkelijk stappen te zetten. Formuleren van concrete en haalbare acties. 

      Dag 9 – Integratie en vooruitkijken 

      • Terugblikken op het persoonlijke proces en de afgelopen dagen. 
      • Vastleggen van persoonlijke inzichten en aandachtspunten. 
      • Opstellen van een persoonlijk actieplan voor de periode na het retreat. Voorbereiden op de terugkeer naar je dagelijkse omgeving en werksituatie. 

      Dag 10 – Vertrek 

      • Na het ontbijt is het tijd om afscheid te nemen van Karimunjawa en met nieuwe  inzichten en frisse energie naar huis te vertrekken. 
      • De dagelijkse invulling 
      • De dagen bestaan uit persoonlijke coaching gesprekken, reflectieopdrachten en  oefeningen. Afhankelijk van de coaching vraag zullen, behalve coaching, mindfulness  en lichaamsgerichte oefeningen onderdeel zijn van het programma waaronder een  dagelijkse yoga klas. 
    • Zakelijke Coaching Reizen: Alles op één factuur! ✈️
      Wist je dat wij samenwerken met een professionele reisorganisatie die jouw vluchten en eventuele rondreizen kan regelen? Zo heb je alle coaching én reisdetails overzichtelijk op één factuur. Gemakkelijk, compleet en zorgeloos geregeld!

      Boek je zelf je vlucht: 

      Van Amsterdam naar Karimunjawa

      1. Vanuit Amsterdam vlieg je eerst naar Jakarta. Garuda Indonesia vliegt vaak rechtstreeks en is partner van KLM, maar is meestal wat duurder. Met Emirates, Etihad of Qatar Airways heb je een tussenstop van ongeveer twee tot drie uur, wat tijdens zo’n lange reis juist prettig kan zijn. Vluchten kun je vergelijken via BudgetAir of Gate 1.

      2. Van Jakarta reis je verder naar Semarang. Een binnenlandse vlucht kun je het beste lokaal of via Tiket.com boeken, omdat dit vaak veel goedkoper is dan vanuit Nederland. Houd wel ruim voldoende tijd tussen beide vluchten.

      Heb je meer tijd, dan is de trein van Jakarta naar Semarang een aanrader. De rit duurt ongeveer zes uur, is comfortabel en onderweg zie je meteen veel van het landschap van Java.

      3. Vanaf Semarang kun je, afhankelijk van de dienstregeling, in ongeveer een half uur naar Karimunjawa vliegen. Deze vlucht gaat niet iedere dag en kan worden geannuleerd.

      4. De meest gekozen route is daarom Semarang → Jepara → Karimunjawa. Wij kunnen een Engelssprekende chauffeur regelen voor de rit van ongeveer twee en half uur naar Jepara. Daar kun je bij Mia overnachten en de volgende ochtend per boot naar Karimunjawa reizen. Ook de boottickets kunnen vooraf voor je worden geregeld.

      Zo wordt de reis naar Karimunjawa niet alleen vervoer van A naar B, maar begint je Indonesië-avontuur eigenlijk al op Java.

    • Reiservaringen van deelnemers

      • Hoogsensitiviteit op het werk
        02 nov 2026

        Retraite Hoogsensitiviteit op het werk

        Ik dacht dat ik niet geschikt was om leiding te geven

        Als leidinggevende (45 jaar) voelde ik me voortdurend verantwoordelijk voor mijn team. Ik pikte spanningen snel op, dacht veel na over gesprekken en vond het moeilijk om grenzen aan te geven. Na een werkdag was ik vaak compleet leeg. Ik begon zelfs te twijfelen of leidinggeven wel bij mij paste.

        Tijdens de individuele coaching ontdekte ik hoeveel invloed mijn hoogsensitiviteit had op mijn manier van werken. Ik probeerde het iedereen naar de zin te maken en nam problemen van medewerkers mee naar huis. Margo hielp me inzien dat mijn gevoeligheid ook een kracht is. Ik kan mensen goed aanvoelen, zie details die anderen missen en merk snel wanneer er iets speelt.

        Het belangrijkste wat ik heb geleerd, is dat ik niet verantwoordelijk ben voor ieders emoties. Ik durf nu duidelijker te zijn, beslissingen te nemen en mijn grenzen te bewaken. Ik geef nog steeds leiding op mijn eigen manier, maar zonder mezelf voortdurend voorbij te lopen.

        Voor het eerst in jaren ervaar ik weer plezier in mijn werk.

        Tot ziens, Nick

      • Werkgeluk retraite Indonesië
        03 sep 2026

        Werkgeluk retraite Indonesië

        Ik had een goede baan, maar was het plezier in mijn werk kwijt

        Ik ben 30 jaar en had eigenlijk alles goed voor elkaar. Een leuke baan, een prima salaris en genoeg mogelijkheden om door te groeien. Toch merkte ik dat ik steeds minder plezier had in mijn werk. Ik stond voortdurend aan en vroeg me steeds vaker af of dit nu was wat ik de komende jaren wilde blijven doen.

        Tijdens de retraite op Karimunjawa heeft Margo me geholpen om anders naar mezelf en mijn werk te kijken. Ik ontdekte hoeveel druk ik mezelf oplegde en hoe vaak ik keuzes maakte vanuit verwachtingen van anderen. De persoonlijke gesprekken, de rust en de prachtige omgeving maakten dat ik eindelijk tijd had om daar serieus bij stil te staan.

        Ik ben niet teruggekomen met het idee dat alles anders moet. Juist niet. Ik weet nu beter wat ik belangrijk vind, waar mijn grenzen liggen en hoe ik zelf meer invloed kan hebben op mijn werkgeluk. Dat geeft ontzettend veel rust.

        Dank van Thomas

      • Outplacement reis Indonesië
        05 mei 2025

        Outplacement reis Indonesië

        De reden dat ik naar Indonesië ging voor een retreat was tweeledig. Ten eerste liggen daar mijn roots en ik ben een jaar geleden na 37 jaar trouwe dienst ontslagen waarvan ik de (echte) reden nog steeds niet weet.
        Deze gebeurtenis had zo’n impact op mijn leven! Het lijkt denk ik nog het meeste op een rouwproces.
        Het voelde alsof ik een mes in m’n rug kreeg.

        Mijn doel was dan ook om weer voor rust in mijn hoofd te krijgen, het afronden van gebeurtenissen uit het verleden en de draad weer oppakken.

        Die doelen zijn zeker behaald, op dit moment van schrijven ben ik toe aan de volgende stap. De combinatie van de werkvormen die ik met Margo en haar team gedaan hebben waren erg prettig en gaven mij goed inzicht in mijn eigen proces. Ik heb duidelijkheid gekregen en ik heb ook leren los te laten tijdens dit retreat.

        De dagelijkse yogaklassen waren een mooi begin van de dag en de dagelijkse serenity zorgde ervoor dat ik inspiratie kreeg om over dingen na te denken. De locatie zelf was heel fijn. Gaf veel rust waar ik erg aan toe was.

        Ik kreeg ook nog een kook workshop aangeboden die erg leuk was om te doen en ook leerzaam en lekker was. Kortom, het was gewoon een topweek die mij veel gebracht heeft!
        Jeanne

      • Ondernemers retraite Indonesië
        05 jan 2025

        Als ondernemer ben ik constant bezig met plannen, doelen stellen en presteren. Maar nu had ik behoefte om even afstand te nemen, uit de dagelijkse sleur te stappen en ruimte te maken voor nieuwe inzichten. Dat was precies wat ik zocht – en vond – tijdens mijn reis door Indonesië. Wat begon als een rondreis vol avontuur, werd uiteindelijk een diepgaande ervaring waarin ik mezelf opnieuw ontdekte.

        De start: een cultuurshock en eerste indrukken

        Op 5 januari landde ik in Jakarta. Vanuit mijn hotel vlakbij het vliegveld maakte ik een wandeling en kwam terecht in een sloppenwijk. Een onverwachte confrontatie die direct de vraag opriep: Waar ben ik beland? Dit moment zette de toon voor de reis – niet alleen fysiek, maar ook mentaal stond ik open voor nieuwe perspectieven.

        Van ontspanning naar uitdaging

        De volgende stop was Bandung, het “Parijs van Java”, waar ik mezelf even de luxe gunde van massages, een pedicure en het laten trimmen van mijn baard. Kleine dingen, maar ze gaven me een gevoel van zelfzorg en rust. Daarna ging de reis verder naar Pangandaran, de “Green Canyon” van Zuid-Java. Hier kreeg ik een onverwachte vraag voorgeschoteld: Blijf ik veilig in de boot of spring ik in het onbekende?

        Ik koos voor het laatste. Zwemmend tegen de stroming in, klimmen met touwen en uiteindelijk een sprong van 8 meter hoog in het water… 

        Spirituele verdieping en nieuwe inzichten

        In Yogyakarta ontmoette ik Gabor, mijn spirituele gids. Door een Lelepan-ritueel waarin ik letterlijk ondergedompeld werd in heilig water en zelfs een muzikale avond met mantra’s en traditionele instrumenten. Een bijzonder moment was de connectie die ik in het water voelde met mijn dochter – een diepgaande ervaring 

        Dit deel van de reis gaf me iets wat ik niet had gepland, maar precies nodig had: reflectie, soms moet je even stilvallen om de juiste richting te vinden.

        De architectuur van de tempels, zoals Borobudur en Prambanan, fascineerde me. Als eco-hovenier was ik onder de indruk van de manier waarop deze structuren zonder cement gestapeld waren – een techniek die ik zelf toepas in mijn werk. De natuur bleef een inspiratiebron, van de prachtige vegetatie bij de Bromo-vulkaan tot de indrukwekkende Tumpak Sewu-waterval.

        Het coaching traject

        Mijn reis eindigde op Karimunjawa, een idyllisch eiland met onaangetaste natuur. Hier kwam alles samen: de inzichten, de avonturen en de spirituele ervaringen. Het coaching retreat onder begeleiding van Margo gaf me de ruimte om de puntjes op de i te zetten. Wat eerst een open avontuur was, werd langzaam maar zeker een proces van zelfinzicht.

        Ik voelde de energie veranderen. Waar ik begon met vragen, vertrok ik met antwoorden. Dankbaarheid, vergeving – zowel naar anderen als naar mezelf – en een diepere verbinding met het leven.

        Super dank van Loek Gorris

      • Leiderschapsreis Indonesië
        04 okt 2024

        Leiderschapsreis Indonesië

        Mijn leiderschapsreis was een krachtige ervaring vol verrassingen en diepe inzichten. De begeleiding van Margo bracht mijn proces écht naar een hoger niveau. Met haar persoonlijke aanpak wist ze precies de juiste snaar te raken—motiverend, scherp en soms confronterend.

        De begeleiding door Margo was buitengewoon: haar aanpak is doordacht, motiverend en op maat gemaakt. Ook de ochtendrituelen, de workshops, de coaching en de energy healing-sessies waren bijzonder verrijkend.

        De combinatie van deze oefeningen zorgde voor heldere inzichten, waarbij ik mijn werk- en persoonlijke doelen wist te behalen, vooral over het stellen van grenzen, inzicht krijgen in teamdynamiek en beter omgaan met werkdruk. Elke ochtend bracht iets nieuws, zoals het trekken van een dagkaart—een simpele oefening met vaak humoristische maar opvallend rake boodschappen.

        Praktisch gezien was alles uitstekend geregeld: fijne accommodatie, heerlijk eten en oprecht vriendelijke medewerkers. Het eten was heerlijk en de staff was enorm vriendelijk en behulpzaam. Zelfs de snorkeltour, die me uit mijn comfortzone haalde, bleek een onvergetelijke ervaring.

        Kortom, wil je écht stappen zetten in je persoonlijke en zakelijke groei en beter functioneren binnen je team? Gun jezelf deze retreat. Ik kijk nu al uit naar mijn volgende ervaring met Zakelijke Coaching reizen.

        Veel dank van Angelique v.D
        HR medewerker 

      • Outplacement reis Indonesië
        02 sep 2024

        Outplacement reis

        Mijn ervaring met het bedrijf waar ik werkte, was een complexe reis die uiteindelijk leidde tot mijn ontslag. Na lange tijd vond ik eindelijk de moed om mijn grenzen te stellen, iets wat cruciaal is voor mijn welzijn. Het was een zware beslissing, maar noodzakelijk om voor mezelf op te komen. Helaas leidde dit tot mijn ontslag, wat teleurstellend was. Het bevestigde dat het stellen van grenzen soms moeilijk te verteren is in een professionele omgeving. Desondanks waardeer ik de lessen die ik heb geleerd over zelfrespect en open communicatie.

        Na mijn ontslag ontving ik een outplacementbudget, wat me de kans bood om mijn carrière opnieuw te evalueren. Dit hielp me inzien dat mijn privésituatie en zakelijke situatie te ver uiteenlagen. Daarom koos ik voor outplacement bij Zakelijke coaching reizen, waar coaching ook op persoonlijke doelen centraal staat.

        Coaching

        Mijn ervaringen met coach Margo waren enorm waardevol. Door gesprekken, geleide meditaties, dagelijkse thema’s en lichamelijke beweging heb ik oude zaken uit het verleden kunnen opruimen en een dieper contact met mijn lichaam en gevoel weten te creëren. Margo hielp me inzien dat beslissingen soms voortkomen uit emoties en ervaringen, niet altijd rationeel zijn. Dit inzicht heeft mijn perspectief op verschillende situaties in mijn leven veranderd. 
        Ik ervaar weer de balans tussen werk en mijzelf; ik kan beter naar mijn gevoel luisteren in plaats van te wikken en wegen.

        De dagelijkse yoga inspireerde me om lichamelijk actiever te zijn en me spiritueel meer open te stellen. Het heeft mijn dagelijkse routine veranderd en ik ben rustiger gaan leven. De prachtige uitzichten en de ruime bungalow droegen bij aan het gevoel van welzijn. De aandacht voor vegetarisch eten was waardevol; het deed me beseffen dat ik vlees of vis niet nodig heb.

        Astrid was een geweldige yoga begeleider. Ze maakt duidelijk dat yoga iets is wat je voor jezelf doet en dat je zelf je grenzen bepaalt.

        Een rondreis Java erbij geboekt 

        Naast mijn outplacement heb ik nog een rondreis erbij geboekt. Fantastisch! Ik heb veel nieuwe dingen ontdekt en mensen leren kennen. Dit heeft me een beter inzicht gegeven in het leven en de religies op Java en Bali. De drie geplande excursies/hikes naar Tumpak Sewu, Bromo en Ijen waren zwaar, maar absoluut de moeite waard.

        Wat betreft de begeleiding van de gids: deze was minder gericht op de toeristische bezienswaardigheden. Fietsen ging haar bijvoorbeeld niet goed af, en uitleg over lokale attracties, zoals markten, kon ze niet geven. Gelukkig zorgde ze ervoor dat er een lokale gids was die dit op zich nam.

        Tip: Een verschil in smaak met dezelfde drankjes en cocktails bij Sabar of de bar beneden zou eigenlijk niet mogen bestaan. De Vollemaan ceremonie was als afsluiting erg fijn, en ik hoop dat er nog een update komt over het aangeplante koraal.

        Mark v.d. R
        IT Manager/ICT Consultant

         

      • Burn-out herstel coaching Indonesië
        08 mei 2024

        Erkenning voor mijn Burn-out

        Aan het begin van mijn burn-out overviel alles me. Moeite met het erkennen van de burn-out, schuld naar mijn omgeving en ook schaamte dat ik het zover heb laten komen.

        Streng als ik ben voor mezelf, ben ik op zoek gegaan naar iets wat me zou dwingen om het herstel echt aan te gaan. Als het ware af te trappen. Out of the comfort zone. En zo kwam ik bij www.zakelijkecoachingreizen.nl terecht. In een persoonlijke telefonische intake met Diana, heeft ze met me meegedacht over wat in mijn situatie het beste zou kunnen passen. En waar ik keek naar korte reizen naar Spanje of Italië, kwam zij met het idee van een burn-out herstel reis in Indonesië; een retraite van 10 dagen wat ik zelf totaal niet overwogen had.

        In de burn-out, en zeker in het begin, is alles warrig en onoverzichtelijk. Diana heeft me goed begeleid in de te nemen stappen. En dat was een gouden greep. De reis (drie dagen heen en drie dagen terug), de locatie, de totaal andere setting, het klimaat, de 10 dagen retraite en vooral de locatie en de mensen daar hebben me enorm geholpen om te landen. Ik kon niet anders dan tot rust komen. En de coaching met Margo en de persoonlijke en gerichte activiteiten hebben me goede inzichten gegeven om in Nederland mee verder te gaan.

        Waar ik vooraf opzag tegen de reis naar Java, was dat juist een heel fijn onderdeel. Ik kwam even uit mijn hoofd. Zoveel te zien en zo anders. Maar ook ontspannen genoeg om me tijdens de reis niet gestrest te voelen. Grotendeels kwam dit door de goede begeleiding, wat me op voorhand al een ontzorgt gevoel gaf. Ik hoefde me nergens druk om te maken.

        Ik ben heel blij dat ik mezelf dit 'cadeau' heb gegeven. De weg naar volledig herstel is nog pittig, maar ik weet niet of ik het zonder mijn retraite met zelfliefde en geduld had kunnen aangaan. En daarom raad ik iedereen die het zichzelf gunt om tot rust te komen, om jezelf weer terug te vinden en te landen zodat je kunt overzien wat de keuzes zijn die jij voor jezelf moet maken, aan om een mooie reis met doel en inhoud te maken.

        Bart (Ondernemer)

      • Loopbaan reis Indonesië
        09 jun 2022

        Loopbaan reis Indonesië

        Wauw wat heb ik genoten van mijn reis naar Indonesië. De eerste week op Karimunjawa was geweldig. Een week om helemaal tot rust te komen en mezelf opnieuw te ontdekken. 

        • Mijn persoonlijke doelen waaraan ik wilde werken waren:
        • Wat zijn mijn sterktes/kwaliteiten
        • Wat zorgt bij mij voor bevlogenheid
        • Waar haak ik op af
        • Hoe zorg ik ervoor dat andere mij op waarde schatten
        • Waarom lukt het mij in de ene situatie wel om grenzen aan te geven en in andere niet
        • (hiërarchie, angst...)
        • Wat voor werkomgeving, bedrijf, cultuur zou goed bij mij passen

        De Loopbaan Coaching

        De dag begon rustig met een yoga sessie in de Pendopo, een prachtige houten ronde werkplek, wat erg fijn en rustgevend was. Gedurende de 1ste week heb ik coaching sessies gedaan waardoor ik nieuwe inzichten kreeg en nog meer leerde over mezelf. Margo is erg prettig gezelschap. Ik vond het heel fijn dat ze zo'n open mindset heeft en je echt kan enthousiasmeren om het beste uit jezelf naar boven te halen. Ze neemt ruimschoots de tijd voor je en vraagt goed door. Ik vond de creatieve oefeningen het leukst om te doen. Vooral om een moodboard te maken. Ik kreeg als thema "verlangen". Met behulp van plaatjes en verf kon ik mezelf uitleven op mijn moodboard, welke we daarna bespraken. Lees hier het hele reisverhaal.

        Jeanine v A.
        (Bedrijf: Honeywell)

         

      • Loopbaancoaching reis in Indonesië
        18 apr 2020

        Loopbaancoaching reis in Indonesië

        Van te voren had ik niet kunnen bedenken wat mij te verwachten stond, ik heb mij volledig opengesteld en heb er van genoten. Deze loopbaancoachingsreis en begeleiding heeft mij veel meer gebracht dan enkel loopbaanbegeleiding, ik ben ook als persoon gegroeid. Alles in z’n eigen tempo, geen overvolle dag planning, heel ontspannen maar oh zo veel gebracht.

        Ik ben heerlijk tot rust gekomen, ik was een controle freak maar heb voor vertrek besloten niet naar de planning per dag te vragen. Ik heb de energie weer door mijn lichaam voelen stromen, ik voeld alles tintelen, geen drukke gesprekken in mijn hoofd, helemaal leeg in de positieve zin, er was geen angst en ik voelde mij heel speciaal.

        Mijn loopbaancoaching  doelen waren: 

        • Ik wil na 24 dienstjaren bij mijn huidige werkgever mijzelf resetten
        • Verwerken van afscheid van dit werk en bedrijf
        • Aandacht besteden aan mijn visie op werken en leven (work-life  balance)
        • Inzicht in mijn talenten en hoe ik deze kan inzetten
        • Bouwen aan zelfvertrouwen

        Ik ben dankbaar voor de coaching

        De dag starten met mijn gevoel, mijn dankbaarheid en mijn doelen uit te spreken. Kansen zien en doen wat ik wil doen zonder over de beren op de weg na te denken. Mij bijtijds terug te trekken en te mediteren.

        Margo is een warme vrouw, ze nam tijd voor me om naar mijn verhalen te luisteren, zij is niet te oordelend en daagde me uit door mij dingen te laten doen waarover ik oordelen had. Ik heb geleerd me openstellen en nieuwe ervaringen op te doen waardoor ik nu zie dat ik meer kan dan ik dacht.

        Ik ging naar een paradijs op aarde

        My secret garden. De eerste nacht werd ik in mijn eigen mooie huisje verrast door een symfonie van wilde dieren. Wat een geluid komt er uit de jungle, ik wist niet wat mij overkwam, zo heftig, ik miste alleen nog een tetterende olifant. Maar het klopte, het klopte met deze magische plek. Alles is liefdevol en met mensenhanden bedacht en gemaakt. De natuur wordt met respect behandeld en je bent echt weg van de bewoonde wereld. Een hele veilige plek.

        De dagelijkse Yoga class was ook voor mij een geheel nieuwe ervaring, een goede kickoff van de dag (na een heerlijke kop koffie natuurlijk) ! Heel fijn om te kunnen doen op deze prachtige plek.

        De snorkling tour was voor mij een hele grote overwinning op mijzelf. Het bezoek aan een onbewoond eiland was ook zeker heel bijzonder, denk er nog vaak aan terug en hoop dit nog eens te mogen doen. De wandeling met Margo was gaaf! Erg opletten waar je volgende stap gezet werd, midden door de jungle; fantastisch! We waren daar met z’n twee en we deden het gewoon. 

        Het eten was een geschenk

        Ik heb ook genoten van de maaltijden, het avondeten was altijd heel divers en zo smaakvol! Elke maaltijd was weer een verassing en een geschenk! Evi en Mur hebben op verzoek ook een keer pandan pannenkoekjes met kokos gemaakt. Toppers in de keuken! Het team was super lief, leuk, grappig. 

        Je bent echt 24-7 in de natuur

        De bungalow is een ruime, schone en veilige plek. Direct aan de blauwe warme zee. Alam Kita is my secret garden. Ik heb geen afscheid genomen, ik kom terug. Ik heb mij heel lang niet zo waardevol gevoeld en zo liefdevol behandeld. Een van mijn leerdoelen was, dat ik tijdens deze retreat wilde ontdekken welke baan bij mij zou passen; ik wilde namelijk een baan waarbij ik me waardevol voel, ik heb het hier mogen ervaren en dat neem ik mee naar mijn volgende baan.

        Mag ik je nogmaals hartelijk danken voor deze bijzonder magische reis. Ik ben echt een ander mens geworden! 

        Angélique Sprenkels (39 jaar)
        Beschikbaar voor dynamische nieuwe uitdaging op HR/office/admin. gebied

      • Leiderschapsreis Indonesië
        27 aug 2019

        Leiderschapsreis Indonesië

        Op 29 december j.l. kwam ik na een nogal heftige periode op het werk aan op Indonesië. Ontredderd, gestrest, over m’n toeren, mezelf misschien wel even kwijt…. nu 10 dagen later ben ik weer de dame die ik in mijn hart ben. Optimistisch, vrolijk, verbonden, vol vertrouwen, het leven tegemoet lachend…

        Dank Margo, voor mijn prachtige verblijf! Jullie zijn gastvrij en liefde heeft mij weer laten opbloeien en mijn kracht teruggegeven. Ik heb 10 dagen mogen ervaren waar het leven omgaat in al haar simpelheid en contact met de natuur. Jullie maken alles van materiaal wat daar is en jullie leven met weinig. Een mooie spiegel voor mij als Westerlinge.

        Ik raad iedereen aan die voor welke reden ook zichzelf een groot kado wil geven deze leiderschaps reis te doen. Yoga, meditatie, massage, wijsheden, ceremonies, eiland hoppen, paradijsjes bekijken, zwemmen, snorkelen, tot rust komen… alles kan niks moet.

        Het was daarom super! Dankjewel lieve Margo.
        Ik kom graag weer terug! 

        Elsje Smit  

    • Het klimaat van Indonesië

      Indonesië ligt vrijwel rond de evenaar in het zuidoosten Azië. Deze voormalige Nederlandse kolonie is vrijwel geheel tropisch. Op de hoogste plekjes van de berggebieden op Papoea en Borneo na hebben vrijwel alle grote eilanden een tropisch regenwoudklimaat. De kleinere eilanden ten oosten van Java en sommige delen van Java zelf hebben een tropisch moessonklimaat. Dat is omdat deze regio's een duidelijker onderscheid hebben in een nat en een droger seizoen hebben waarbij de droogste maand wat betreft hoeveelheid neerslag onder de 60 millimeter gemiddeld per maand blijft steken.

      Paspoort

      Indonesië heeft eigen voorwaarden voor als je het land wil bezoeken. Zo moet je paspoort soms nog minimaal een half jaar geldig zijn voordat je een land in of uit reist. Zeker vanwege de paspoortpiek moet je het reisdocument ruim van tevoren verlengen.

      Gezondheidsverklaring

      Per 29 augustus 2024 zijn alle reizigers die vanuit het buitenland aankomen Indonesië verplicht om dit formulier in te vullen. Door je gezondheidstoestand en reisgeschiedenis te melden draag je bij aan het veiliger reizen in Indonesië. Je krijgt na het invullen een QR-code. KLIK HIER

      Geld Indonesië

      De munteenheid van Indonesië is de rupiah (IDR). Er zijn biljetten van 1000, 2000, 5000, 10.000, 20.000, 50.000 en 100.000 rupiah en muntgeld van 100, 200, 500 en 1000 rupiah. Kijk voor de actuele wisselkoers op www.oanda.com/currency/converter

      ATM in Indonesië
      Op luchthavens en steden en gebieden waar veel toeristen komen, zoals op Java en Bali, kun je op veel plaatsen terecht bij een geldautomaat, aangeduid door de letters ATM. Het bedrag dat je per opname kunt pinnen varieert omgerekend tussen de 75 en 200 euro. Bij ATM’s met biljetten van 50.000 rupiah kun je maximaal 80 euro opnemen. Houd er rekening mee dat banken per opname een commissie van ongeveer twee euro berekenen.
      Om veiligheidsredenen hebben Nederlandse en Belgische banken de bankpassen met Cirrus/Maestro-logo standaard ingesteld op gebruik binnen Europa. Indien je geld wilt pinnen in Indonesie dien je deze instelling tijdelijk te wijzigen naar ‘Wereld’. Zorg er wel voor dat de biljetten niet beschadigd zijn en de dollarbiljetten na 2004 gedrukt zijn, anders worden ze niet geaccepteerd.

      Medische zorg en veiligheid

      • In geval van ziekte kunnen reizigers in de steden naar een huisarts (umum) gaan. Hotels hebben vaak ook een hoteldokter.
      • In elke grotere plaats zijn ziekenhuizen, maar de medische zorg in privéklinieken is vaak van betere kwaliteit.
      • Buiten de grote steden is de gezondheidszorg zeer beperkt. Wel heeft elk dorp een gezondheidscentrum (puskesmas).
      • Reizigers wordt geadviseerd een goede reisverzekering af te sluiten die ook de kosten van een eventuele repatriëring dekt. Houd er rekening mee dat mogelijk contant moet worden betaald voor de verlening van medische zorg.
      • In geval van een ziekenhuisopname of wanneer medisch-specialistische zorg nodig is, kunnen reizigers het beste direct contact opnemen met hun verzekeringsmaatschappij. 

      Noodgevallen

      In geval van nood, bijvoorbeeld bij een ziekenhuisopname in het buitenland, kun je contact opnemen met het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Het contactcenter van dit ministerie is 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar op telefoonnummer +31 247 247 247, ook vanuit het buitenland (let op roamingkosten). Het ministerie geeft bovendien informatie via de app 24/7 BZ Reis.

      Voor informatie en eventuele ondersteuning kun je ook terecht bij een van de Nederlandse vertegenwoordigingen in Indonesië.

      Medische verklaring

      Reizigers die door een arts of specialist voorgeschreven geneesmiddelen meenemen, moeten mogelijk een medische verklaring bij zich hebben. Dit geldt in ieder geval voor geneesmiddelen die onder de Opiumwet vallen (zoals bepaalde slaapmiddelen, ADHD-middelen en sterke pijnstillers).

      Vraag de verklaring tijdig aan: hetcak.nl.

      Voor informatie Vaccinaties

    • Je deelname aan deze reis reserveren met dit formulier:

      Een reis reserveren is nog niet een reis boeken!
      Hoe werkt het boeken van de reis?
      Besluit je de reis te boeken, dan krijg je een inschrijfformulier. Heb je dit ingevuld dan heb je de reis geboekt!

    De locatie » Karimunjawa » » Indonesië

    Je gaat naar een fantastische locatie, - en krachtplek op Karimunjawa, Indonesië, zij ligt direct aan het strand, in de natuur met prachtige kleurrijke vogels, planten en tuinen. Karimunjawa is een paradijselijk eiland in een oase van rust waar je helemaal tot jezelf kunt komen zonder alle prikkels uit het dagelijks leven.

    Het park is vernoemd naar het grootste eiland Karimun Jawa en bestaat in totaal uit 110.000 hectare. Rondom de eilanden liggen prachtige riffen om al duikend en snorkelend te verkennen, variërend van 15 tot 40 meter diep. Naast de prachtige onderwaterwereld is Karimunjawa rijk aan prachtige authentieke landschappen, parelwitte stranden, mangrovebossen, regenwoud, en diverse tropische dieren zowel in de zee als op het eiland. Met een beetje geluk zie je zeeschildpadden en zelfs dolfijnen!

    Dit centrum biedt een rustplek om weer in verbinding te komen met jezelf. Heb je al zin? Boek dan deze heerlijke reis