Burn-out herstel coaching retreat
Vanaf € 3249,-
-
Burn-out herstel coaching retreat
Wanneer je de moeilijke thema’s van het leven tegenkomt, heb je vaak tijd nodig om dit te verwerken. Wanneer je te lang doorloopt en er niets aan doet, kan dit een burn-out of overspannenheid geven. Je presteert niet meer op het niveau als voorheen op je werk en privé. Je voelt je afwezig, je ervaart pijn/verdriet en je bent uit balans. Juist de burn-out herstel retreat helpt je door de fase van herstel van overspannenheid en burn-out waardoor je je de klachten en symptomen goed aanpakt. Uiteraard analyseren we in welke fase je zit, waardoor dit een retreat op maat is.
Dit retreat is voor mensen die:
- Overspannen of Burn out zijn geraakt
- In rouw of verlies zitten
- Door een scheiding gaan of zijn gegaan
- Verlies van vermogen ervaren
- Uit balans zijn en niet meer weten wat ze nu willen
- Burn-out en de stressmaatschappij
Burn-out is een psychologische term voor het gevoel afgebrand, uitgeblust of emotioneel uitgeput te zijn. Termen die gebruikt worden voor de beroepsziekte van deze tijd: burn-out. Een burn-out hebben, betekent dat je erdoorheen zit. Zowel in emotioneel als lichamelijk opzicht; je kunt geen energie of motivatie meer vinden voor de bezigheden op het werk en zelfs niet voor privé. Het probleem van burn-out is vaak stress gerelateerd het gevoel te hebben dat je van alles moet. Dit alles vindt intern bij jou plaats. Van de buitenkant is het amper te zien en dat zorgt dan voor onbegrip vanuit de werkgever en/of de buitenwereld. Je hebt het gevoel veel te moeten en je mag van moeten, naar doen, naar zijn.
Oorzaken en Signalen die wellicht herkenbaar voor je zijn:
- Moeheid en negatieve gedachten
- Een te hoge werkdruk
- Arbeidsconflicten
- Grote emotionele belasting
- Ingrijpende gebeurtenissen
- Werk en privé moeilijk kunnen combineren (alle ballen in de lucht houden)
- Onzekerheid over de toekomst
Er is aandacht voor jouw proces. Je wordt begrepen en gesteund. Soms moet iemand in een burn-out, rouw en verliesproces keer op keer hetzelfde verhaal vertellen en soms is iemand zo op slot door de pijn, dat het door rust en aandacht langzaam opent.
Wat krijg je?- Je krijgt inzicht krijgen in het herstelproces
- Inzicht in energie, belastbaarheid en draagkracht
- Verwerken van het verdriet en de trauma
- In diepe rust en ontspanning komen voor herstel en energie
- Leren goed voor jezelf te zorgen
Resultaat na de reis:
Maneesha verbind het mentale, intuïtie, fysieke, gevoel en cognitieve. Juist bij een burn-out is dit uit balans. Je leert om in verbinding te blijven met eigen gevoelens, spanningsklachten, grenzen, focus, behoeftes, en belastbaarheid.
Door het herstelproces vraagt dit zelfzorg, rust, ontspanning en tijdig opmerken wanneer jij steun nodig hebt. Het is belangrijk dat je de realiteit niet uit het oog verliest en je duidelijkheid bent in waar je staat in je herstelproces en wat je nodig hebt.Dit is maatwerk reis, we nodigen je uit voor een intakegesprek. Neem direct contact op met ons.
-
Wie gaat er mee op reis?
Onze deelnemers komen uit: bank- en verzekeringswezen, onderwijs, welzijnswerk, overheid, eigen bedrijven, wetenschap, gezondheidszorg en energie bedrijven.
Outplacement en zakelijke coaching
Managers/leidinggevenden/medewerkers/zzp
De kosten voor een coaching reis worden door meerdere factoren bepaald, o.a. aantal personal coaching-mindfulness sessies in de reis. In overleg stellen we de coachingsdoelen op. Je bedrijf of organisatie krijgt een vrijblijvende offerte. In veel CAO's is een regeling voor een Persoonlijk Ontwikkelings- Budget uitgewerkt. Overleg met je directeur of afdeling P&O/HR, zij kunnen duidelijkheid geven of zij de coaching-mindfulness reis (deels) vergoeden.
Lees ook over de andere financiële middelen.
Neem initiatief: en bel 0639804150
-
6 nachten: €3249,- voor een 1 pers. kamer
Je investering in dit traject is volledig aftrekbaar. Vraag budget aan bij je werkgever
Inclusief:
- 6 nachten, eigen kamer en badkamer
- Dagelijkse training/coaching
- Deelname aan ochtend meditatie
- Ontbijt, lunch en diner
- Onbeperkt water/thee/koffie**
Exclusief is:
- Boekingskosten €35,-
- Vlucht/autohuur /taxi
- Maaltijden en drankjes buiten het programma
Dit is maatwerk reis, dus andere opties kunnen ook. Informatie hierover wordt gegeven na een (telefonisch) intakegesprek.
De zakelijke reizen vallen onder de reisvoorwaarden van Spirituele Vakantie Reizen.
Op elke pagina van een reis zie je de reisvoorwaarden staan. Wij raden je aan om deze goed door te lezen dit kan problemen of teleurstellingen voorkomen. Door de reisvoorwaarden zichtbaar te maken op de website voldoet Spirituele Vakantie Reizen aan haar wettelijke verplichtingen. -
Maneesha
Maneesha haar passie is natuur, lekker eten, dieren en verbinding met mensen. Door haar eigen ervaring en behoefte heeft ze een retreat centrum in Spanje geopend. Door een paar heftige gebeurtenissen (veel dood, ongeluk, bijna-doodervaring en burn-out) in haar leven wilde ze een mooie plek openen voor anderen om te helen, tot inzicht te komen en weer terug in balans. Je bent welkom bij haar thuis waar jij je onmiddellijk thuis voelt. Het is een fijne plek met liefdevolle dieren om je heen, waar je in een warm bad terecht komt en even tot rust mag komen en verzorgt wordt.
In haar werk carrière is ze begonnen als dansdocente waar ze vervolgens dieper is gaan zoeken in de werking van het menselijke lichaam. Na een opleiding tot houding en bewegingstherapie Cesar en haptotherapie is ze al vroeg haar eigen onderneming begonnen en mensen gaan begeleiden in het preventief en curatief helpen met fysieke, emotionele, mentale en energetische problemen. Ze heeft een eigen therapeutische yoga centrum gerund in Utrecht en heeft zich verdiept met verschillende technieken om mee te werken.
Zij werkt o.a. met thema’s zoals: Persoonlijk Leiderschap en Burn- out en herstel reizen. De quote van Rumi is “ De wond is de plek waar het licht naar binnen komt” heeft ze zelf zo ervaren en is de slogan waarmee ze werkt. Verbind je met zachtheid en liefde en je trauma’s komen in een ander licht te staan. Ze gaat samen met jou op onderzoek naar je verlangens, talenten, drijfveren en eventuele blokkades. De focus ligt op de praktijksituatie waarbij ook aandacht is voor de dingen waar jij tegenaan loopt. De coaching is inzicht gevend als ook praktisch van aard en bevat een weloverwogen mix van diverse methodieken om het gewenste resultaat te behalen.
-
Reisschema 1 dagen
DAG 1 »
Programma aanbod:
- 8.30-10.00 Yoga
- 10.00-11.00 Ontbijt
- 11.00-12.30 Coaching
- 13.30 Lunch en eigen tijd
- 16.30 Coaching/ontspanning
- 18.30 Diner
- 19.30 Ontspanning
- 21.30 Afsluiting
-
Je boekt zelf je vlucht naar Malaga, lees onze tips hieronder!
Luchthavens
De dichtstbijzijnde luchthaven is Malaga Airport (50 min). Je kunt vliegen vanaf Amsterdam, Eindhoven en Dusseldorf-Weeze met Ryanair en Transavia.Naar de locatie, keuze 1: Taxi vliegveld-huis
Er staat een taxi voor je klaar als je geland bent op het vliegveld Malaga
Een gedeelde taxi voor 2 personen is €30,- enkele reis en voor 1 persoon €60,-
Met 4 personen kan er een busje besteld worden wat €21,- enkele reis kost
Wanneer je weer naar huis gaat haalt de taxi je op en brengt je naar het vliegveldVan en naar het huis
Mocht je excursies willen maken vanuit het huis dan is er een taxi die je kan brengen. Dit kost je rond de €15,-/€25,- per enkele rit
Lopen naar de dorpen is rond de 60-90 minuten.
Keuze 2: Trein-bus
Vanuit Malaga vliegveld is er een trein van 5 minuten die je naar Malaga busstation brengt.
Er is een bus die vertrekt om 11.30 naar Sayalonga en duurt een uurtje.
Iemand van ons haalt je dan op bij het busstation. Zie link bussen
De bus kost €4,- en de trein €4,- Dus voor een enkele reis ben je rond de €10,- kwijt
Keuze 3: Eigen vervoer
Je kan altijd een eigen auto huren of delen met iemand. Op het vliegveld van Malaga zijn enkele vervoersbedrijven waaruit je kan kiezen. -
Reiservaringen van deelnemers
-
Burn-out Preventie reis Spanje
28 nov 2023Burn-out Preventie reis Spanje
Wil graag vertellen wat een bijzondere reis ik heb gehad in Spanje. Ik ben heel gastvrij ontvangen door Maneesha, haar hond en 5 poezen.
Het was een mooie innerlijke reis waarin ik mezelf heb terug kunnen vinden. We hebben hele fijne vegetarische gerechten gehad, heerlijk geslapen en de mazzel gehad dat het in november alle dagen 24 graden is geweest.
Voor mij een vakantie met een gouden randje.
Hetty Dontje
-
Burn-out reis Spanje
30 jun 2023"Na een moeilijke en zware periode waarvan ik ook op mijn werk behoorlijk last had, besloot ik een retraite week te boeken via Zakelijke Coaching Reizen.
Deze week in Spanje was een geweldige en bijzonder fijne ervaring wat mij heel veel hulp en inzichten heeft gebracht.
Mede hierdoor ben ik de kracht en energie weer aan het terugkrijgen.Voor mij een turning-point geweest!"
P. Voogt
-
Coach en Support de Coach - Teamleider Training
24 okt 2022Coach en Support de Coach - Teamleider Training
Diana is een zeer ervaren coach en ik kan bij haar altijd terecht als ik het gevoel heb dat ik vastloop in mijn werk als coach. Zij weet de situatie altijd goed in te schatten en reikt mij mogelijkheden aan om mijn inzicht als coach weer te verbreden en te verdiepen.
Ze is beschikbaar om even te sparren over een onderwerp, en regelmatig vraag ik ook om een andere werkvorm te leren inzetten in mijn werk. Ik werk al jaren met haar samen en haar kwaliteit die ze inbrengt met al haar ervaring op verschillende vlakken, zowel zakelijk als coachend, is van grote waarde.
Diana heeft ruime ervaring met groepen-individuen-team-coaches en zij heeft een heldere kijk op mijn vragen, ontwikkeling en technieken, weet het objectief en zakelijk te houden en tegelijk altijd vanuit liefde en respect.
Marieke P.R. Coach
-
Loopbaancoaching reis in Indonesië
18 apr 2020Loopbaancoaching reis in Indonesië
Van te voren had ik niet kunnen bedenken wat mij te verwachten stond, ik heb mij volledig opengesteld en heb er van genoten. Deze loopbaancoachingsreis en begeleiding heeft mij veel meer gebracht dan enkel loopbaanbegeleiding, ik ben ook als persoon gegroeid. Alles in z’n eigen tempo, geen overvolle dag planning, heel ontspannen maar oh zo veel gebracht.
Ik ben heerlijk tot rust gekomen, ik was een controle freak maar heb voor vertrek besloten niet naar de planning per dag te vragen. Ik heb de energie weer door mijn lichaam voelen stromen, ik voeld alles tintelen, geen drukke gesprekken in mijn hoofd, helemaal leeg in de positieve zin, er was geen angst en ik voelde mij heel speciaal.
Mijn loopbaancoaching doelen waren:
- Ik wil na 24 dienstjaren bij mijn huidige werkgever mijzelf resetten
- Verwerken van afscheid van dit werk en bedrijf
- Aandacht besteden aan mijn visie op werken en leven (work-life balance)
- Inzicht in mijn talenten en hoe ik deze kan inzetten
- Bouwen aan zelfvertrouwen
Ik ben dankbaar voor de coaching
De dag starten met mijn gevoel, mijn dankbaarheid en mijn doelen uit te spreken. Kansen zien en doen wat ik wil doen zonder over de beren op de weg na te denken. Mij bijtijds terug te trekken en te mediteren.
Margo is een warme vrouw, ze nam tijd voor me om naar mijn verhalen te luisteren, zij is niet te oordelend en daagde me uit door mij dingen te laten doen waarover ik oordelen had. Ik heb geleerd me openstellen en nieuwe ervaringen op te doen waardoor ik nu zie dat ik meer kan dan ik dacht.
Ik ging naar een paradijs op aarde
My secret garden. De eerste nacht werd ik in mijn eigen mooie huisje verrast door een symfonie van wilde dieren. Wat een geluid komt er uit de jungle, ik wist niet wat mij overkwam, zo heftig, ik miste alleen nog een tetterende olifant. Maar het klopte, het klopte met deze magische plek. Alles is liefdevol en met mensenhanden bedacht en gemaakt. De natuur wordt met respect behandeld en je bent echt weg van de bewoonde wereld. Een hele veilige plek.
De dagelijkse Yoga class was ook voor mij een geheel nieuwe ervaring, een goede kickoff van de dag (na een heerlijke kop koffie natuurlijk) ! Heel fijn om te kunnen doen op deze prachtige plek.
De snorkling tour was voor mij een hele grote overwinning op mijzelf. Het bezoek aan een onbewoond eiland was ook zeker heel bijzonder, denk er nog vaak aan terug en hoop dit nog eens te mogen doen. De wandeling met Margo was gaaf! Erg opletten waar je volgende stap gezet werd, midden door de jungle; fantastisch! We waren daar met z’n twee en we deden het gewoon.
Het eten was een geschenk
Ik heb ook genoten van de maaltijden, het avondeten was altijd heel divers en zo smaakvol! Elke maaltijd was weer een verassing en een geschenk! Evi en Mur hebben op verzoek ook een keer pandan pannenkoekjes met kokos gemaakt. Toppers in de keuken! Het team was super lief, leuk, grappig.
Je bent echt 24-7 in de natuur
De bungalow is een ruime, schone en veilige plek. Direct aan de blauwe warme zee. Alam Kita is my secret garden. Ik heb geen afscheid genomen, ik kom terug. Ik heb mij heel lang niet zo waardevol gevoeld en zo liefdevol behandeld. Een van mijn leerdoelen was, dat ik tijdens deze retreat wilde ontdekken welke baan bij mij zou passen; ik wilde namelijk een baan waarbij ik me waardevol voel, ik heb het hier mogen ervaren en dat neem ik mee naar mijn volgende baan.
Mag ik je nogmaals hartelijk danken voor deze bijzonder magische reis. Ik ben echt een ander mens geworden!
Angélique Sprenkels (39 jaar)
Beschikbaar voor dynamische nieuwe uitdaging op HR/office/admin. gebied -
Individuele Coaching Traject Nederland
16 apr 2020Ik heb geleerd mezelf meer te accepteren
Ik liep zowel privé als in mijn werk tegen een aantal dingen aan die mij belemmerden in mijn dagelijks functioneren. Op advies van mijn manager heb ik een afspraak gemaakt met Diana om een paar keer met haar in gesprek te gaan. Ik ging heen met het idee "zij gaat mij leren hoe ik dingen anders moet doen en wat ik moet veranderen aan mezelf".
Anders werd het zeker……
Gedurende de gesprekken die ik met Diana had leerde ik waar bepaalde gevoelens en reacties vandaan komen.
Waarom ik op mijn manier de dingen doe. En dat daar niks mis mee is. Ik heb geleerd meer te accepteren dat ik ben wie ik ben. Maar ik heb ook geleerd soms kritisch naar mezelf te kijken. Eerst eens te observeren, te analyseren en daarna pas te reageren. En de dingen te doen zoals ik ze wil doen. Voor mezelf en niet voor een ander. De afgelopen weken ben ik hier thuis mee aan de slag gegaan. Soms is het best lastig, je vervalt al snel weer in oud gedrag en oude gewoontes.
Maar ik probeer nu meer de tijd te nemen om dingen te overdenken en bewustere keuzes te maken. Dat geeft veel meer rust. Zowel in mijn hoofd als in mijn hart. Dankjewel Diana!Ik zal ongetwijfeld op termijn nog eens opnieuw contact met je opnemen voor een telefonisch consult of een nieuwe afspraak. Er valt nog genoeg over mezelf te leren.
Voor nu eerst bedankt voor je hulp tot zover!Groet van Anneke Renkema
-
Individuele Coaching Traject Nederland
10 feb 2020De Legpuzzel
Door alle emotionele stress de laatste tijd, was ik mezelf wat verloren. Ik denk dat vele mensen zich hierin wel herkennen: alles te veel aantrekken, alle problemen willen oplossen ook al zijn het jouw problemen niet.
Ik heb dat de laatste 2 jaar heel veel gedaan: mijn echtgenoot die al jaren vecht tegen een burn-out, was mijn barometer. Als hij nerveus was, dan was ik dubbel zo nerveus. Als hij van die hartverscheurende huilbuien had, weende ik dubbel zo hard mee, puur uit machteloosheid omdat ik hem niet kon troosten.
Zo ben ik geleidelijk aan overgevoelig geworden voor stress. Teveel werk, teveel zorgen, te weinig slaap. In een neerwaartse spiraal. Op een bepaald stressmoment stond ik te daveren op mijn benen en had ik het gevoel dat ik ging flauwvallen. Zo kon ik niet langer verder.
Toen ben ik op zoek gegaan naar iemand die me zou kunnen helpen. Ik wou alles even kunnen resetten in mijn leven, herbronnen als het ware.
Zo kwam ik bij Diana Bergsma terecht, ik las op haar website: "Je hebt het gevoel dat je geleefd wordt, dat je de grip kwijt raakt. Je bent te streng en te gedisciplineerd voor jezelf en je loopt tegen je grenzen aan. Ook carrière switches, verlies, scheiding, zijn onderwerpen waarvoor je hulp mag vragen."
Dat maakte me nieuwsgierig, en ik nam contact op met haar. Zij is een vrouw die rust en vertrouwen uitstraalt, zelfs via de telefoon :-), dus mijn gevoel zei: ga ervoor!
Tijdens de intense driedaagse therapie ben ik geleidelijk aan weer tot mezelf kunnen komen. Het proces was als een soort van legpuzzel, en elke dag vond ik weer een paar nieuwe puzzelstukjes die op hun plaats vielen.
Ik heb nu ook de kracht gevonden om de zorgende rol die ik 2 jaar heb volgehouden, los te laten. Ik moest voor mezelf een lijn trekken.
Ik heb mijn "zorgende ik" bedankt voor alle goeie zorgen. Nu is het tijd om andere "ikken" te exploreren en uit te dagen. Tijd om weer in mijn positieve kracht te gaan staan. Dankjewel Diana.
Van Amaryllis Temmerman (Kunstenaar)
-
Individuele Coaching Traject Zutphen
01 sep 2019Individuele Coaching retraite Nederland
Ik vind het heel mooi wat Diana geeft aan mensen. Zij is in staat met de manier waarop zij coacht snel tot de kern te komen en dat doet zij op een hele natuurlijk wijze. Zij zorgt ervoor dat ik in alle rust naar mezelf kan kijken en voelt precies aan waar ik tegenaan loop.
Diana maakt de coaching heel begrijpelijk en helder, in haar werk met de opstellingen, Voice Dialogue en andere methoden.
Wat mij verbaasd zijn de opstellingen, dat je buiten je gedachtes kan voelen welke posities je kan innemen. Het heeft mijn positie als moeder wel ruimte gegeven, het is geweldige methode.
Ook het uittekenen van mijn “delen” die bij me ik horen was enorm verhelderd. De Voice Dialogue oefeningen via de “delen ” in mij te laten spreken was verrassend en effectief. Zoals b.v. de onzekere, de innerlijke criticus of de analyticus in mijzelf beter te leren kennen.Ik waardeer Diana, ook omdat zij zichzelf laat zien als mens. Dat maakte voor mij deze 3 daagse wel heel fijn en menselijk.
Heel veel dank van Monique.V
Maatschappelijk Werker -
Individuele Coachingsreis Indonesië
27 aug 2019Coachingsreis Indonesië
Op 29 december j.l. kwam ik na een nogal heftige periode aan op Karimunjawa. Ontredderd, gestrest, over m’n toeren, mezelf misschien wel even kwijt…. nu 10 dagen later ben ik weer de dame die ik in mijn hart ben. Optimistisch, vrolijk, verbonden, vol vertrouwen, het leven tegemoet lachend…
Dank Margo, voor mijn prachtige verblijf! Jullie zijn gastvrij en liefde heeft mij weer laten opbloeien en mijn kracht teruggegeven. Ik heb 10 dagen mogen ervaren waar het leven omgaat in al haar simpelheid en contact met de natuur. Jullie maken alles van materiaal wat daar is en jullie leven met weinig. Een mooie spiegel voor mij als Westerlinge.
Ik raad iedereen aan die voor welke reden ook zichzelf een groot kado wil geven deze coaching reis te doen. Yoga, meditatie, massage, wijsheden, ceremonies, eiland hoppen, paradijsjes bekijken, zwemmen, snorkelen, tot rust komen… alles kan niks moet.
Het was daarom super! Dankjewel lieve Margo.
Ik kom graag weer terug!Elsje Smit
-
Individuele Coaching Traject Zutphen
27 aug 2019Individuele Coaching Traject Nederland
Met respect, aandacht en ruimte voor je eigen proces krijg je inzicht in de rode draad van patronen en afweer in je leven die je belemmert om te zijn wie je werkelijk bent. Het kunnen herkennen, begrijpen en naast me neerleggen van oude pijn is bijzonder waardevol voor mij.
Ik kan nu ingrijpen in vastgeroest belemmerend gedrag en indien nodig de ander erbij betrekken om mij daarbij te helpen. Ik heb tijdens dit personal coaching traject een belangrijke eerste stap gezet richting volledige acceptatie van mezelf, waardoor ik met meer liefde naar mezelf en anderen kan kijken. De tijd van het nieuwe DOEN is aangebroken!
Veel dank Bianca
Leidinggevende
"Tijdens mijn driedaagse individuele coaching bij Diana heeft zij veel deuren geopend die ik al jaren gesloten had, waarachter ballast zit die ik met me mee draag. Door middel van diverse werkvormen heeft Diana me doen voelen wat ik echt nodig heb, in plaats van met mijn hoofd te bedenken wat goed zal zijn.
Ze wist een aantal rake conclusies te trekken over de vorming van mijn persoonlijkheid door gebeurtenissen uit het verleden, rollen binnen het gezin stonden hierbij centraal.
Verder heb ik goede tips gehad voor mijn houding tegenover anderen. Diana heeft me met veel warmte ontvangen, de coaching was niet altijd leuk, maar zeker doeltreffend!"
veel dank Lies
Verpleegkundige -
Individuele Coaching Traject Zutphen
23 aug 2019Individuele Coaching Traject Zutphen
Ik ben moeder van een zwaargehandicapt rolstoelgebonden kindje en daarnaast jurist bij een grote Nederlandse bank. De situatie thuis is emotioneel zwaar, de zorgen zijn groot en de combinatie en de balans tussen werk en prive kan soms echt moeilijk zijn. Vanuit werk kreeg ik een ontwikkelbudget toegewezen en heb ik gekozen deze aan te wenden voor een persoonlijke coach.
Door mijn complexe problematiek was ik op zoek naar een coach die bekend en ervaren is in en met mijn specifieke en complexe situatie. Na zorgvuldig zoeken en onderzoeken ben ik bij Diana Bergsma terechtgekomen. En wat ben ik blij met deze keuze!
Al na het eerste telefoongesprek en kennismaking bleek er een hele goede klik met Diana te zijn en kwam ze al snel tot de kern van mijn hulpvragen. Nu wij een aantal persoonlijke sessies verder zijn, ben ik niets dan lovend over Diana. Ze biedt mij precies wat ik zoek: een praktische, zeer persoonlijke, warme en doeltreffende aanpak. Ik ben echt ontzettend tevreden met haar als mijn coach!
Mw. mr. I. Blanken
-
Individuele Coaching Traject Nederland
04 sep 2018Individuele Coaching Traject Nederland
Ik ben een coachingstraject gestart bij Diana omdat ik vastliep in mijn werk en ik stress- en vermoeidheidsklachten had. Door de sessies bij Diana heb ik meer zicht gekregen op het ontstaan van deze klachten.
Ik ben vroeger, als kind, te weinig gezien en heb al vroeg in mijn leven teveel voor anderen moeten zorgen. Daardoor heb ik niet geleerd om te voelen wat goed is voor mij of om mijn grenzen aan te geven. Ik heb teveel verantwoordelijkheid op me genomen op mijn werk en ben perfectionisch. Ik heb mezelf lange tijd overbelast door de hoge werkdruk die er is in de organisatie.
Diana ziet wie ik ben en doorziet ook mijn 'maskers' of 'programma's', die ik heb ontwikkeld om mezelf staande te houden, maar die uiteindelijk me niet helpen.
Diana is een levenswijze vrouw die- met verschillende tools, kundigheid, warmte en humor- laat zien hoe ik kan omgaan met mijn angsten en pijn. Ik leer ook om mezelf de rust te gunnen en lief te zijn voor mezelf. Daarnaast weet in nu ook hoe ik mijn rol als professional beter in kan zetten waardoor ik niet over grenzen ga.
Ik ben Diana dankbaar voor de inzichten en ik kan nu verder.
Moniek v.d.A
Maatschappelijke werker -
Coaching reis Frankrijk
01 sep 2017Coaching reis Frankrijk
Wat was het heerlijk de retraite in Frankrijk, als een warm bad!! Ik vond het heel bijzonder om te zien hoeveel inzicht kunstzinnige coaching/counseling kan geven. Je begint gewoon, kijkt wat er verschijnt en dat zegt dan ineens heel veel over jou. Alle puzzelstukjes uit de afgelopen jaren vielen op hun plaats. Er leek een verbinding te ontstaan. Ook hoe we als groep elkaar versterkten en steunden was hartverwarmend. We hebben gehuild en gelachen. Diana, woorden schieten tekort wat je hebt teweeggebracht.
Heel veel dank en liefs Rianne
Professor TU Nederland
In Zuid Frankrijk heb ik een ongelofelijk mooie reis gemaakt en ik heb mezelf opnieuw uitgevonden. Vanuit vrijheid om te spelen, te dansen en te zingen aan de slag gaan. Niet weten wat het wordt, niet bedenken wat het moet zijn; gewoon gaan! Een heerlijk bevrijdend gevoel! Aan het eind van de retraite hebben we een collage gemaakt over onszelf, ik heb 'm ingelijst en ik laat 'm met trots aan iedereen zien en ik vertel het verhaal van Mariëtte 2.0. "Ik ben hier op de wereld om echt iets moois te doen, vanuit mijn hart met liefde, het gaat niet om de poen...." Ik wil de wereld verbeteren en dat is begonnen op mijn innerlijke reis in Zuid Frankrijk!
Dank voor die heldere groene ogen, die dwars door mij heen kijken. Dank voor je onvoorwaardelijke liefde en steun. Voor het onbeperkt delen van jouw kennis, jouw talenten en krachten. Ik wens jou dat je dit werk nog heel lang mag doen in vrijheid, liefde en gezondheid.
veel liefs en een knuffel Mariette
Mindfulness trainer
De reis in mijn leven. Als een stuiterbal stapte ik een vliegtuig in op weg naar het zonnig zuiden. Dat het zo zonnig zou kunnen worden, had ik toen nog geen idee van. Met mooie mensen, ook grote spiegels om me heen heb ik me een week mogen banen in het licht wat me leventje van een andere kant belichtte. En waar ik me weer kon warmen aan alle liefde die er kon stromen. Ik kon weer even bij mezelf komen en voelen dat ik leef! Lieve meiden, jullie dank voor deze bijzondere ervaring en Diana, lieve warme vrouw, dank je wel dat ik mee mocht! tot snel!
Dank Stef
Docent
Ik heb de retraite een heel mooie ervaring gevonden. Zij wisselen heel mooi diepgaande werkvormen en speelsheid af. Als groep waren we heel close waarin iedereen heel duidelijk aandacht aan zijn of haar eigen proces en vragen kon besteden. Ik heb een eerste stap kunnen zetten om meer uit mijn hoofd in mijn gevoel te komen. Super, heel veel dank voor deze opening. Ik ga voortbouwen op m'n stappen.
Dank van Wouter
Docent
Een week samen met bijzondere mensen, op zoek naar verbinding met jezelf en met de ander. Mooie ontmoetingen, indringende ervaringen met familieopstellingen gecombineerd met soundhealings en lichaamswerk. Een verrijkende week. Het heeft mijn hart geopend.
Dank Rob
Arts -
Individuele Coaching Traject Zutphen
19 mei 2017Individuele Coaching Traject Nederland
Aandacht, confrontatie, goede sfeer, (h)erkenning, evaluatie, winst, geloof, afstand nemen van, ruimte, (zelf)vertrouwen, rust, energie, trots, tranen, scherpe blik, humor, alles mag er zijn én inzicht in mijn ikken.
Over dit laatste wil ik graag wat delen. Veel mensen zullen het herkennen; in ons hoofd spelen weleens gesprekken af tussen verschillende stemmetjes; onze ikken.De meest luide stemmetjes krijgen altijd hun zin. Nou, binnen een paar uur na onze kennismaking kon Diana treffend mijn belangrijkste ikken zo uittekenen. Zittend op de grond tekende ze onder andere: de Perfectionist, de Vechter, de Criticus, de Clown, de Vluchter, mijn Innerlijk kind én de Drammer. (wat mij betreft, is de Engelse versie the Pusher toch net iets vriendelijker)
Mijn Drammer bracht grootse dingen teweeg: zakelijk succes en een mooi gezin, maar samen met z'n partner Ratio verdrong hij Gevoel wel wat.
Diana liet me inzien waarom Drammer en Ratio zich zo op voorgrond (moesten) dringen. Maar ook liet ze me ervaren dat Gevoel er is en meer ruimte mag hebben. De eerste aanzet is geweest en het is nu aan mij om de ruimte te creëren.Je begrijpt dat Drammer mij daar weinig tijd voor gunt! Maar het komt goed; Drammer accepteert dat ik een nieuw evenwicht zoek.
Lieve groet Renee v.d.H
Leidinggevende Unive -
Individuele Coaching traject Zutphen
22 jul 2016Individuele Coaching traject Zutphen
Na mijn coaching reis in Spanje, ging mijn proces verder. Er waren deuren geopend die ik vol overtuiging verder wilde gaan onderzoeken. Zo ging ik 10 weken op pad met mijzelf. Om mijn hart te openen en naar mijzelf te kijken. Na de reis voelde ik dat ik dit niet verder alleen kon oplossen en schreef ik Diana een mail. Zo kwam ik 2 dagen naar Nederland om met Diana te kijken hoe ik verder kon gaan.
Ik kwam bij Diana om een probleem verder uit te werken, maar al snel had ik door dat het veel dieper en verder zou gaan. Zij werkt zeer confronterend en laat mij alles op andere manieren bekijken en doorvoelen. Met huiswerk ga ik overnachten op een bijzonder aangename plaats en de volgende dag gaan we weer intensief verder.
Op weg terug naar huis heb ik al door dat er wezenlijk iets veranderd is. Maar laat het allemaal nog rustig op me inwerken. Ik heb bijzonder goede tips meegekregen waar ik direct mee aan de slag kan.
De volgende dagen besef ik pas hoe het echt wel verder doorwerkt en dat het niet blijft bij die 2 dagen. Ik deel Diana nadien mijn ervaring nog mee en ze schrijft me bijzonder warm terug.
Voor mij is Diana een steun, een soort van moeder, opvoeder, in tijden waar je even een hand aan je zijde wil voelen.
Komend weekend ga ik ook naar het verdiepingsweekend na onze Spanje reis en kijk hier nu al enorm naar uit.
Bedankt van
Julie de Kinderen uit België
Coach
-
-
Klimaat Zuid Spanje
Het mediterrane klimaat strekt zich uit van de Andalusische vlakte langs de zuidelijke en oostelijke kusten tot aan de Pyreneeën, aan de zeezijde van de bergketens die parallel aan de kust lopen. Voor een groot deel van het jaar is het zonning met een aangenaam winter klimaat!
De totale neerslag in deze regio is lager dan in de rest van Spanje, en is geconcentreerd in de late herfst-winter periode. In het algemeen is de regenval gering, vaak ontoereikend, onregelmatig en onvoorspelbaar.
Reis Verzekeringen
Een reisverzekering is verplicht! Medische verzorging in het buitenland of een onverwachte vlucht naar huis kan flink in de papieren lopen. De reiziger is verplicht een reis en annuleringsverzekering af te sluiten.
Als je ziek wordt
Alles kan gebeuren, ook ziek worden. Bij de dokter of in het ziekenhuis werkt niet altijd je verzekerings kaart. Dan moet je wel cash betalen. Zorg dat je wel verzekerd bent, dat kan vaak met je reisverzekering zodat je het geld terugkrijgt. Mocht je een ongeval krijgen komt dat dus op eigen rekening van je verzekering te staan en je kunt dit niet terug krijgen via Spirituele Vakantie Reizen.
-
Je deelname aan deze reis reserveren met dit formulier:
De locatie » De Villa » » Spanje-Andalusia
De prachtige Villa ligt in de buurt van Malaga. Het is daar rustig de villa heeft een zwembad, mooi zeezicht en omringt door grote groene bergen waar je fijn kunt wandelen. Het is stil, er is een hoge energie en de Villa nodigt je uit om tot rust te komen.
Indeling villa
Er zijn3 gastenkamers en 2 badkamers. Eén gastenkamer heeft een eigen badkamer en de andere 2 gastenkamers delen een badkamer. Boek een kamer voor jezelf of deel met een vriend of vriendin. Er is een ruime woonkamer met open haard, waar een werkplek aanwezig is, internet en een tafel met stoelen. Buiten is een groot terras met ligbidden en uitzicht op de omgeving.